Verslag

Kirchberg reis 2019

(in bewerking)

Verslag reis naar Kirchberg

vrijdag 15 t/m zondag 20 januari 2019

XXXXXXXXXXXX

Highlights:

  • xxxxxxxx
  • xxxxxxxx
  • xxxxxxxx
  • xxxxxxxx
  • xxxxxxxx
  • xxxxxxxx

Op pad

xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Rondje Kirchberg

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Tocht naar …….

xxxxxxxxxxxx

Foto’s

Ik heb sowieso respect voor alle sportiviteit en soepele heupjes onder al deze “jongeren” in de skigroep. Henk: “kom jongens, even het funpark in!” Zelf ben ik allang tevreden met de kleine sprongetjes aan de rand van de piste.     laughingEen pakkende tekst van iemand inzetten!surprised
We hebben het erg naar ons zin gehad. Klaverjassen, sauna, tafeltennis, vroeg op, doorskiën en in de avond even drie uur tafelen hmmmm lekker, onbeperkt wijn en viergangen. Voor ons de eerste week met de Rijnlandse Skivereniging. 

De aansluiting met iedereen was erg makkelijk en leuk. Tot een volgende keer.

Op pad

xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Rondje Westendorf

xxxxxxxxxxxxxxxx

We hebben genoten

xxxxxxxxxxxx

Wil je ook leuke avontuurlijke reizen beleven maar ben je nog geen lid?

De rijnlandse skivereniging is een gezellige club. Wij organiseren onze skireizen zelf met eigen mensen, vrijwilligers, die daar veel ervaring in hebben. De vereniging bestaat al 52 jaar. We hebben leden die zowel jong als oud zijn.

Onbezorgd op reis.

De reis wordt voor je geregeld

Voor jong en oud

Diversiteit, familiegevoel
}

52 jaar bestaan

Een halve eeuw