Vrijdag 6 t/m zondag 15 maart 2020

Wagrain

 

Wagrain, Oostenrijk

vrijdag 6 maart t/m zondag 15 maart 2020

Wagrain is een klein en typisch Oostenrijk’s vakantiedorp, zowel voor wintersport als voor zomervakanties. Het is een gezellig dorpje waar het leuk wandelen is en waar je ook op verschillende terrasjes wat kunt eten en drinken. En aprés is mogelijk in diverse gezellige kroegjes en terrassen. Echt uit je dak gaan kun je bij de Kuhstall bij de Flying Mozart in Flachau. Maar in de winter draait alles toch vooral om wintersport. En daar kun je in dit gebied je hart aan op halen. 

Jij gaat toch ook mee?

Highlights:

 • 800 km skipiste
 • gezellig familiehotel
 • skilift op korte afstand van het hotel
 • skibushalte voor hotel
 • verzorgd eten en ruime keus

Skigebied

Het skigebied van Wagrain maakt deel uit van Ski Amadé, een groot skigebied met ruim 800 km pistes waarin ook de skiplaatsen Flachau, Kleinarl, Gastein, Hochkönig, Schladming  en Zauchensee liggen. Zauchensee ligt hoger dan de andere dorpen. De liften zijn modern en comfortabel. Je hebt één skipas voor het hele gebied. Een echte skibeleving krijg je van de “4-Berge-Schaukel” in Schladming. Kijk hier onder maar eens naar de kaarten van het gebied.

Geef je als voorbereiding op voor onze sneeuwfittraining in de duinen.

Bekijk het Ski Amadé skigebied in detail

Hotel

Het gezellige Hotel Schattauer ligt in het levendige
centrum van Wagrain. In het hotel is onder meer
aanwezig een receptie, restaurant, gezelschapsruimte en
een gezellige bar. Er is een lift en je kunt tafeltennissen
in de kelderverdieping. Voorts zijn er de sauna,
dampfbad en whirlpool voor het bijkomen na een dag
van vele kilometers skiën.
De kamers zijn netjes en verzorgd en compleet ingericht.
Enkele kamers hebben een klein balkon.

… Wat een geluk. Verse sneeuw. Wat glijdt dat lekker onder je board weg.                                            

Arnold

Reissom

De prijs voor een 2-persoonskamer bedraagt € 845,- per persoon. Het aantal 1-persoonskamers is beperkt. Er geldt een toeslag voor van € 84 of €175, afhankelijk van de grootte. We kunnen je als alleenreizende ook – zonder meerprijs – indelen op een meerpersoonskamer.

In deze reissom is inbegrepen:

 • een pré-unie voorafgaand aan de reis,
 • vervoer per Royal Class bus (opstapplaats Leiderdorp),
 • verblijf in 2-, 3- of 4-persoonskamer met ontbijt en diner
 • reisbegeleiding,
 • fooien en toeristenbelasting,
 • een reünie, enkele weken na de reis.

Geef bij boeking op welke skipas je wilt. Dan maken we gebruik van de volgende groepsprijzen voor alle leeftijden vanaf 18 jaar. Alleen voor tieners en kinderen zijn er lagere prijzen:

dagen prijs in € incl. € 3 borg
6 259,50
7 288,50
8 316,50

 

Go/NoGo datum is 1 december 2019.

Deze reis zal met een Royal Class bus worden uitgevoerd, mits het aantal deelnemers voldoende is. Het aantal deelnemers op 1 december 2019 is hiervoor bepalend. Met een te klein aantal deelnemers willen we de reis met eigen vervoer laten doorgaan. De vervoerskosten worden dan met elkaar gedragen en verrekend. Als we met de bus gaan, dan blijft die daar de hele week en kunnen we daar gebruik van maken om nabij gelegen skigebieden te bezoeken.

Meld je daarom snel aan!

Reisbegeleiding

Lex de Rijter

Lex de Rijter

reisbegeleider

tel. 06-50818585

Anita Raak

Anita Raak

reisbegeleider

tel. 06-14496246

Wil je ook gezellig mee op reis, maar ben je nog geen lid?

De Rijnlandse Skivereniging is een gezellige club. Wij organiseren onze skireizen zelf met eigen mensen, vrijwilligers, die daar veel ervaring in hebben. De vereniging bestaat al 53 jaar. We hebben leden die zowel jong als oud zijn.

Onbezorgd op reis.

De reis wordt voor je geregeld

Voor jong en oud

Diversiteit, familiegevoel
}

53 jaar bestaan

Een halve eeuw

Reisfragment Wagrain

… Zolang we aan de hoge kant blijven is het goed skiën, wat lager wordt het zwaar. De groep blijft mooi bij elkaar en binnen het tijdschema bereiken we het eind van de “4-Berge Schaukel”. We gaan daar eens even lekker op een terrasje zitten. En daarna weer terug. Er is sneeuw voorspeld en je weet nooit zeker of je dan weer snel terug bent. Gelukkig blijft iedereen wel bij elkaar. Als het niet zo helder is, is de kans groter dat toch iemand blijft. Maar tot zover genieten we eerst nog even van de zon. Goh, wat is dat lekker in plaats van die kille nattigheid in Holland.

Foto’s van RSV-reizen