Verslag

Reis naar Ried 2019

 

8 tot en met 17 maart

Verslag

Reis naar Ried 2019

 

8 tot en met 17 maart

Een paar eerste indrukken:

 

De busreis ?
We zingen voor jarige Tony. Hij ontvangt namens de groep een stoere beer in prachtige ski-outfit, door Joke gebreid.
Peter en Yancey rijden ons soepel en snel naar ons hotel…
Het hotel ?
1. Lijkt “wisselende contacten” actief te bevorderen…
2. Moet receptionist Andreas op een cursus Excel sturen om te leren dat er meer bladen in één spreadsheet kunnen zitten (met bijvoorbeeld de kamerindeling op blad 2)…
De reisbegeleiders en Bram en Tony hebben op dag 1 hier hun handen vol aan.

Highlights:

  • xxx
  • xxx  Wat zijn jouw highlights.
  • xxx
  • xxx
  • xxx
  • xxx
De deelnemers:
Langlaufers Joke en Cobi hebben (bij heel hoog Hintertux) toch een loipe gevonden, Joke heeft wiebelende knieën en leert het met vallen en opstaan, Cobi blijkt een natuurtalent…
De meeste skiërs skiën de eerste 2 dagen in wisselend samengestelde groepjes (zie punt 1 en 2 hierboven?) ondanks soms harde wind en weinig zicht de sterren van de (helaas meest bewolkte) hemel…
Ria’s pijnlijke bovenbenen bezorgen haar een ritje in een pistebully…
Frans heeft na het skiën nog energie genoeg om een dansje te doen…
Femmy doet, na een drankje, ook weer vrolijk mee…
Fotograaf Erik van B. legt alles vast “voor nageslacht en RSV”…

Op pad

Vandaag moesten we om 09:00 bij de bus staan, dus vroeg aan het ontbijt. Na 2 koppen koffie en wat broodjes ben ik klaar voor het “avontuur”. Na een busrit van iets meer dan een half uur het gebied bereikt, boven redelijk guur weer en slecht zicht. De groep van 20 man/vrouw valt al redelijk snel uiteen, de één last van de ijle lucht, de andere slecht zicht. Later nog een verdere opsplitsing, nu kom ik terecht in een groep van vijf en wordt ik als routebegeleider aangewezen. Ze hebben veel vertrouwen in mij ?. Helaas door het slechte weer niet de Gefrorene Wand (3250m) kunnen zien ?. Na de lunch heeft de meerderheid geen zin in de route naar de top met de Kaserift, de wind doet de stoeltjes heen en weer bewegen gelukkig bied de kap ons voldoende bescherming en zekerheidshalve zet ik mijn ski’s op het steuntje. De skiroute 12 en 11 zijn goed begaanbaar en in het begin weinig zicht en dus is het weer een ongecontroleerde crash…..  Gelukkig ben ik met 2 “”power” dames ?. Helemaal goed gekomen.

Zell am Zillertal

 

Een zeer chaotisch begin van de dag, afgezet in Zell am Zillertal met als doel om naar Gerlos te skieen en aldaar aan te sluiten bij de rest van de groep. De verbindingslift was helaas door storm gesloten…. Dan maar paar baantjes skieen, maar helaas, stoeltjeslift naar boven tijdelijk stil, dan maar naar beneden naar de ankerlift, Na wat geduld toch weer boven uitgekomen en daar wel de draaiende lift gepakt. Het plan was na een keer te zijn afgedaald opnieuw de lift te pakken, na een tijdje wachten is er een stroomuitval. Gelukkig zitten we niet in de lift omdat de storing toch een half uur was…. Besloten om binnen ergens te zitten, de drukte is enorm, dan maar naar beneden omdat we om 12:00 hadden afgesproken om met de bus naar Gerlos te gaan. Aldaar besloten om onze skiplannen voor vandaag maar te laten voor wat het is.

Kennismaking met de Rijnlandse Skivereniging.

Na een voorzichtige pre-reünie in Leiderdorp ben je nog niet direct in staat een goede inschatting te maken van de mensen, waarmee je een week lang mee gaat skiën in Ried in Oostenrijk. Vanzelfsprekend is een dergelijke inschatting wederzijds.

Ik mag nu als nieuwkomer al 5 dagen mee skiën en mijn ervaringen kunnen wel als sociaal goed worden omschreven. Zelfs als je de groep wilt verlaten door achter een verkeerde jas aan te skiën word je onverschrokken weer teruggehaald. Een extra afdaling en lift gaat men voor jouw welzijn niet uit de weg.

Als ik de komende dagen deze ervaring kan vasthouden, waarbij de gezelligheid en de humor in de avonduren ook niet ontbreekt, vrees ik, dat deze reis met de Rijnlandse niet de laatste zal zijn.

 Hans Slof.

 

Video verslag

Nou deze video behoeft geen toelichting. Je zou er toch zo bij willen zijn, of niet soms?

Foto’s

Zeer verzorgde reis, koffie/thee/koek en een drankje in de bus, zowel heen als terug!

Een fijne gids, die het gebied als zijn broekzak kent en ons, vaak 20 mensen vloeiend door het skigebied bracht.

Leuke gezellige en sportieve mensen. Ik hoop nog tot latere leeftijd aan reisjes van de Rijnlandse Skivereniging te mogen deelnemen!

Massiel.

Wie van jullie.

 

Op pad

Nou ja op pad? Op het terras zul je bedoelen.

Rondje Ried

Wie wil dat nou niet?

We hebben genoten


Wil je ook leuke avontuurlijke reizen beleven maar ben je nog geen lid?

De rijnlandse skivereniging is een gezellige club. Wij organiseren onze skireizen zelf met eigen mensen, vrijwilligers, die daar veel ervaring in hebben. De vereniging bestaat al 51 jaar. We hebben leden die zowel jong als oud zijn.

Onbezorgd op reis.

De reis wordt voor je geregeld

Voor jong en oud

Diversiteit, familiegevoel
}

52 jaar bestaan

Een halve eeuw