Zaterdag 8 februari t/m zaterdag 15 februari 2020

Andorra

Canillo, Andorra

zaterdag 8 februari t/m zaterdag 15 februari 2020

Als je comfortabel en bij daglicht wil reizen naar de sneeuw, dan kies je voor onze vliegreis naar Andorra. Dit jaar hebben we daarom wederom gekozen voor het luxe 5 ***** hotel “SKI PLAZA” met uitgebreide wellness in het rustige plaatsje Canillo. De ingrediënten van deze reis zijn: een machtig mooi skigebied Grand Valira voor alle niveau skiërs en een prachtig gastvrij hotel.

Jij gaat toch ook mee!

Highlights:

  • 210 km aaneengesloten skipiste voor alle niveaus skiërs
  • 5***** hotel Ski Plaza met uitgebreide Wellness
  • Hotel ligt dichtbij de lift
  • Half Pension met uitgebreid ontbijtbuffet en heerlijk diner
  • Aantrekkelijke skipasprijzen

Skigebied

Het  zonnige skigebied Grand Valira is het hoogstgelegen skigebied van de Pyreneën. Canillo (1.500 m) is het oudste dorp van Andorra. Het dorp biedt zicht op mooie berglandschappen en is rustig gelegen. Boven Canillo bevindt zich een schitterende, zonnige en lange blauwe afdaling (Rossinyol) die uitermate geschikt is om dagelijks “even” in te skiën. Na het in skiën ligt de weg open om flinke dagtochten te maken. Op de pistes zijn aardige restaurantjes, waar je heerlijk kunt genieten van de goede dingen van het leven

Geef je als voorbereiding op voor onze sneeuwfittraining in de duinen.

Bekijk het  Grand Valira skigebied in detail

Hotel

We logeren in Hotel Ski Plaza. Zie hier op de kaart van het dorp. Dit prachtige 5 sterren hotel ligt midden in het centrum van het plaatsje Canillo. Je kunt hier genieten van het heerlijke halfpension-arrangement met een ruime ontbijt- en dinerkeuze met dagelijkse variatie. Het dinerbuffet is inclusief wijn of frisdrank. De 2-persoons slaapkamers zijn ruim bemeten en van alle gemakken voorzien. Daar bovenop mocht je na een lange skidag lekker willen relaxen, dan ben je van harte welkom in het prachtige wellness center.

Het personeel wordt door vele reizigers als zeer vriendelijk aangezien en staat dan ook dag en nacht voor je klaar. Met maar een “paar” stappen naar buiten sta je al bij de gondel. Nog geen 5 minuten lopen.

Ga voor een “sterren”-behandeling en geniet van de service van wereldklasse van hotel Ski Plaza.

Altijd weer verrassend dat de Skivereniging weer pareltjes in een skigebied weet te vinden. Het hotel Ski Plaza is zo’n pareltje. Goed vertoeven tegen een aantrekkelijke prijs.

Het skigebied Grand Valira is prima, pistes op alle niveaus.

Reissom

De prijs voor deze 8 daagse vliegreis naar Andorra met het verblijf in het luxe hotel met welness bedraagt € 920,00 per persoon voor de eerste 20 aanmeldingen. Deze prijs is voor een tweepersoonskamer. Voor een 1 persoonskamer geldt een toeslag van € 245,-

De 1-persoonskamers zijn zeer beperkt beschikbaar. We kunnen je als alleenreizende ook – zonder meerprijs – indelen op een meerpersoonskamer.

Bij deze reissom is inbegrepen:

 • een pré-unie voorafgaand aan de reis
 • een retour vlucht Schiphol – Barcelona (El Prat)
 • een retour bustransfer Barcelona El Prat naar Canillo
 • verblijf in 5***** hotel met wellness op basis van halfpersion
 • reisbegeleiding
 • fooien en toeristenbelasting,
 • een reünie, enkele weken na de reis.

Geef bij boeking op welke skipas je wilt. De hierna genoemde prijzen zijn nu nog indicatief. Bij boeking worden de dan wel bekende reële prijzen genoemd. Eventuele afwijkingen met onderstaande prijzen zullen klein zijn.

 • Vanaf 70 jaar is de skipas gratis. Deze pas dienen deelnemers zelf met hun legitimatie bij de kassa van de liften te bestellen en kan dus niet meteen bij boeking van de reis worden gekocht.
 • Voor senioren (65 – 70) is de skipasprijs  ca. € 30 per dag. Ook deze pas dienen deelnemers zelf met hun legitimatie bij de kassa van de liften te bestellen en kan dus niet meteen bij boeking van de reis worden gekocht.
 • Volwassenen (18 – 64) is skipasprijs voor 6 dagen ca. € 237, maar bij boeking van de reis wordt een nu nog onbekende korting gegeven. Misschien weet de reisleider die korting inmiddels, dus bel die gerust even als je het alvast wilt weten voordat je boekt.

Reisbegeleiding

Jaap Rietdijk

Jaap Rietdijk

reisbegeleider

tel. 06-55588621 (na 19.00 uur)

Vacature

reisbegeleider

Wil je ook gezellig mee op reis, maar ben je nog geen lid?

De Rijnlandse Skivereniging is een gezellige club. Wij organiseren onze skireizen zelf met eigen mensen, vrijwilligers, die daar veel ervaring in hebben. De vereniging bestaat al 52 jaar. We hebben leden die zowel jong als oud zijn. De ervaring leert dat nieuwe leden op hun eerste reis zich snel in de groep voelen opgenomen.

Onbezorgd op reis.

De reis wordt voor je geregeld

Voor jong en oud

Diversiteit, familiegevoel
}

52 jaar bestaan

Al meer dan een halve eeuw

Passage verslag Andorra reis

Na een rustig begin op maandag door een sneeuw-wandel-tocht (in de vele verse sneeuw in de prachtige Engelse vallei (verlaten)), vandaag weer een echte skidag. Om half 10 met bijna het voltallige gezelschap (behalve 2 lessers en 2 vrije skiërs) vertrokken we naar het meest verre gedeelte van dit skigebied: Pas de la Case in Frankrijk. Helder weer, pittig koud (-14) en mooie geprepareerde pistes. Skiën maar…… Niet te druk op de pistes, mooie omgeving. Voordat we er erg in hebben, is het al koffietijd en om half 1 zijn we op de verste plek van dit gebied voor een lunch. Daarna weer aan de terugtocht naar Soldeu. Meer zon…. Om 4 uur daar aangekomen en op een zonnig, koud buitenterras (te ver) afgekoeld van alle inspanningen. Kortom: echt wintersport.

Foto’s Andorra reis