Zaterdag 18 maart t/m zondag 26 maart 2023

Madonna di Campiglio

Madonna di Campiglio, Italië

zaterdag 18 maart t/m zondag 26 maart 2023

Als seizoenafsluiter een reis naar Italië waar we vorig jaar voor het eerst naar toe zijn gegaan. En dat is ons zeer goed bevallen. Het skigebied is nog niet zo zeer ontdekt door de buitenlandse toerist maar wel erg bij de Italianen zelf. Skigebied “Val di Sole” (dal van de zon) doet zijn naam eer aan. De zon schijnt er in overvloed, en tegelijkertijd is het een sneeuwzeker skigebied waar de pistes uitstekend geprepareerd worden.

Voor deze reis vliegen we op Verona en vandaar een nemen we een shuttle naar onze eindbestemming. De vlucht duurt slechts 1,5 uur en daarna is het nog een kleine 2 uur met de bus. Hebben we je overtuigd om samen met ons als eerste dit nieuwe gebied te ontdekken?

Jij gaat toch ook mee!

Highlights:

  • vliegreis met aansluitende bustransfer
  • zeer betaalbare reis
  • 380 km aaneengesloten skipiste
  • zonrijke omgeving
  • goed geprepareerde pistes
  • gratis skibus
  • 3*** hotel met mooie kamers en uitgebreide wellness
  • hotel dicht bij lift
  • half pension met traditionele delicatessen en uitgebreide ontbijtbuffet
  • Aantrekkelijke prijs skipas

Skigebied

Het  zonnige Skirama Dolomiti, reikt van 800 tot 3000(!) meter. In totaal zijn er 380km piste, 150 liften en een aantal heel lange afdalingen, tot wel 11 kilometer lang. Vooral in Folgarida en Marilleva zijn er mooie pistes die tussen de bomen door naar beneden slingeren. En wat dacht je van skiën op de 3016 hoge Presena gletscher in Passo del Tonale? De pistes zijn over het algemeen niet erg druk en ook wachttijden bij de liften komen niet veel voor.

De skibus stopt bij het hotel. Daarnaast heeft het hotel een gratis minibus shuttle service die elke 15 minuten naar de Daolasa skilift gaat. Deze lift brengt je naar de Folgarida/Marilleva en Madonna di Campiglio skigebieden, die sinds kort een link hebben naar het Pinzolo skigebied. Zoals te verwachten in Italië heb je op de hellingen een ruime keuze aan gezellige restaurants waar de kwaliteit van het eten goed en betaalbaar is. Ondanks dat de zon hier overvloedig schijnt zijn de sneeuwcondities goed. En mochten die al wat minder zijn dan staan er door het gehele gebied sneeuwkanonnen die ervoor zorgen dat zelfs de dalafdaling praktisch het hele seizoen open is. Meer informatie over het skigebied is te vinden op de website https://www.skirama.it/en/mappe-interattive.

Wil je eerst nog wat oefenen? Geef je dan als voorbereiding op voor onze sneeuwfittraining in de duinen.

Bekijk het skigebied van Madonna di Campiglio in detail

Hotel

We verblijven in Holiday Mountain Boutique Hotel*** waar we kunnen genieten van de heerlijke Italiaanse keuken. Daarnaast heeft het hotel mooie kamers en een uitgebreide wellness. Zie ook https://www.holidayhotel.it/en/

Het is een echt familiehotel dat wordt geleid door de familie Bottea. Het hotel ligt in Monclassico, net buiten Dimaro. Monclassico wordt ook wel het dorp van de zonnewijzers genoemd. Het hotel heeft een hele bijzondere zonnewijzer, ontworpen door een Franse artiest. In het dorp zijn zo’n 50 andere zonnewijzers te vinden.

De kamers zijn mooi ingericht en “vloerbedekking vrij”, alle kamers zijn voorzien van houten vloeren. Voor je skies en schoenen is er een verwarmde ruimte aanwezig.
Na het skiën kan je genieten van de wellness in het hotel. Gebruik van de Spa met sauna, hydro-massage, stoombad etc is inclusief. Daarnaast is er ook een gym met moderne apparatuur.

De dag beginnen we met een uitgebreid ontbijtbuffet. ’s Avonds laten we ons verrassen wat chef Cristian Bugiardini voor ons in petto heeft. Vast staat dat de gerechten gebaseerd zullen zijn op lokale specialiteiten en smaken van Trentino. Daarnaast is er ook keuze voor vegetarische, lactose vrije en gluten vrije gerechten.

 

“We hebben hier genoten van de sneeuw, veel zon zo laat in het seizoen, lang licht, de gezelligheid van de groep en de gastvrijheid en het eten van het hotel!

 

Volgend jaar weer hier naar toe als de skivereniging de reis weer in het programma opneemt.”

 

Een deelnemer

Reissom

De prijs voor deze 9-daagse vliegreis naar Madonna di Campiglio met het verblijf in het luxe hotel met welness bedraagt € 820 per persoon. Deze prijs is voor een tweepersoonskamer. Er zijn 7 éénpersoonskamers . Daarvoor geldt een een toeslag van € 144.

We kunnen je als alleenreizende ook – zonder meerprijs – indelen op een meerpersoonskamer.

Bij deze reissom is inbegrepen:

 • een pré-unie voorafgaand aan de reis
 • een retour vlucht Schiphol – Verona
 • een retour bustransfer van Verona naar Monclassico
 • verblijf in 3*** hotel met wellness op basis van halfpension
 • reisbegeleiding
 • fooien en toeristenbelasting,
 • een reünie, enkele weken na de reis

Geef bij boeking op welke skipas je wilt.

8-daagse skipas € 236 (geen seniorenkorting)

7-daags skipas € 217 (idem)

 

Reisbegeleiding

Victor Nihot

Victor Nihot

reisbegeleider

tel. 06-22499432

Ron Goedman

Ron Goedman

reisbegeleider

tel. nr. 06 – 22444270

Wil je ook gezellig mee op reis, maar ben je nog geen lid?

De Rijnlandse Skivereniging is een gezellige club. Wij organiseren onze skireizen zelf met eigen mensen, vrijwilligers, die daar veel ervaring in hebben. De vereniging bestaat al 56 jaar. We hebben leden die zowel jong als oud zijn. De ervaring leert dat nieuwe leden op hun eerste reis zich snel in de groep voelen opgenomen.

Onbezorgd op reis.

De reis wordt voor je geregeld

Voor jong en oud

Diversiteit, familiegevoel
}

bijna 60 jarig bestaan

Al meer dan een halve eeuw

Citaat van een deelnemer naar Madonna di Campiglio

Skieën in een hele mooie omgeving met verblijf in een gezellig familiehotel waar de chefkok zijn gasten heerlijke maaltijden voorschotelt!

Foto’s reis naar Madonna di Campiglio