Vrijdag 18 januari t/m zondag 27 januari 2019

 

Morzine

De RSV organiseert gezellige, sportieve groepsreizen.

Frankrijk

Morzine, Frankrijk

vrijdag 18 t/m zondag 27 januari 2019

Wat goed is moet niet veranderen, luidt het devies van onze reis naar Morzine! De ingrediënten van deze reis zijn: een machtig mooi skigebied: Portes du Soleil, veel skiën, afwisselende pistes en lekker eten en relaxen in het zwembad en de sauna in het hotel “Les Bruyeres”.

Ga jij ook mee?

Highlights:

 • 660 km skipiste
 • 90 km loipes
 • dichtbij de liften
 • gastvrij hotel met ontbijtbuffet en bij diner gratis wijn
 • Half Pension
 • in Morzine kun je ook shoppen

Skigebied

Vanuit Morzine (skigebied Portes du Soleil) kun je direct naar verschillende andere gebieden skiën zoals Les Gets, Avoriaz en Zwitserland (betalen met euro’s kan). Het gebied omvat ruim 660 km aan pistes. De skiërs hebben veel keus van mooie brede blauwe en rode pistes tot bijzonder zware (pikzwarte) pistes. De cracks onder ons zien we dan ook op de “muur” terwijl de relaxte skiër in een groepje naar Zwitserland glijdt. Meer informatie over Morzine en Avoriaz. Voor de langlaufers ligt er 90 km aan loipes. Geen zin in skiën? In Morzine kun je ook zeer goed shoppen.

Geef je als voorbereiding op voor onze sneeuwfittraining in de duinen.

Bekijk het Morzine skigebied in detail

Hotel

We logeren in Hotel Les Bruyères waar Annick, Christian en Vincent Deffert ons zullen verwennen. ’s Morgens staat er een heerlijk ontbijtbuffet klaar. Het diner is een culinair hoogtepunt met gratis wijn (1/4 fles pp) of een sapje en het Franse kaasplankje. Naast de traditionele driegangen-menu’s worden we ook verrast met een avondje racletten of vleesfondue. Het hotel heeft een sauna, zwembad en fitnessruimte. Het ligt centraal in het dorp tussen de beide skiliften. De kamers zijn voorzien van douche, WC, telefoon, TV en soms een balkon. De lunch kun je in de gezellige restaurantjes elders in het gebied nuttigen. ‘s Avonds kun je met elkaar napraten, een kaartje leggen of vertier buitenshuis zoeken.

… Opnieuw mijn grenzen verlegd.

En wat een mooie dag was het weer. Koud, maar geen wind en een zonnetje erbij. Nu moe en voldaan aan de glühwein en met de anderen in de groep elkaars avonturen delen.

Dat is het mooie van een vakantie met de skivereniging!

 

Liesbeth

Reissom

De prijs voor een 2/3-persoonskamer bedraagt € 795,- per persoon. Een 1-persoonskamer is € 890,-. We kunnen je als alleenreizende ook – zonder meerprijs – indelen op een meerpersoonskamer.

In deze reissom is inbegrepen:

 • een pré-unie voorafgaand aan de reis,
 • vervoer per Royal Class bus (opstapplaats Leiderdorp),
 • verblijf in 2-, 3- of 4-persoonskamer met ontbijt en diner
 • reisbegeleiding,
 • fooien en toeristenbelasting,
 • een reünie, enkele weken na de reis.

Geef bij boeking op welke skipas je wilt.

Reisbegeleiding

Willem Colijn

Willem Colijn

reisbegeleider

tel. 071-5413853 of 06-51460558
Gerhard Surink

Gerhard Surink

reisbegeleider

tel. 0172-438668 of 06-11394259

Vindt vooral het plezier hebben met elkaar geweldig! 

Wil je ook gezellig mee op reis, maar ben je nog geen lid?

De Rijnlandse Skivereniging is een gezellige club. Wij organiseren onze skireizen zelf met eigen mensen, vrijwilligers, die daar veel ervaring in hebben. De vereniging bestaat al 52 jaar. We hebben leden die zowel jong als oud zijn.

Onbezorgd op reis.

De reis wordt voor je geregeld

Voor jong en oud

Diversiteit, familiegevoel
}

52 jaar bestaan

Een halve eeuw

Verslag van de Morzine reis 2018

… Maar het leukste is toch om weer met de groep verenigd te zijn op een zonovergoten terras bovenaan de Super-Morzine, waar de RSV zowat de helft van de ruimte geconfisqueerd heeft. Wel last van enige afgunst door de verhalen over zachte en harde pistes, nieuw ontdekte paden, vermiste en teruggevonden groepsgenoten, schandalig dure versnaperingen, het koddige verlaten van de stoeltjeslift met een onbestuurbaar board, de aarzelingen bovenaan de buckelpiste. Een van de hoogtepunten van de dag is ongetwijfeld de avondmaaltijd op hoog culinair niveau, die de reis naar dit gebied extra aantrekkelijk maakt …

Foto’s Morzine reis

Vrijdag 18 januari t/m zondag 27 januari 2019

 

Morzine

De RSV organiseert gezellige, sportieve groepsreizen.

Frankrijk

Morzine, Frankrijk

vrijdag 18 t/m zondag 27 januari 2019

Wat goed is moet niet veranderen, luidt het devies van onze reis naar Morzine! De ingrediënten van deze reis zijn: een machtig mooi skigebied: Portes du Soleil, veel skiën, afwisselende pistes en lekker eten en relaxen in het zwembad en de sauna in het hotel “Les Bruyeres”.

Ga jij ook mee?

Highlights:

 • 660 km skipiste
 • 90 km loipes
 • dichtbij de liften
 • gastvrij hotel met ontbijtbuffet en bij diner gratis wijn
 • Half Pension
 • in Morzine kun je ook shoppen

Skigebied

Vanuit Morzine (skigebied Portes du Soleil) kun je direct naar verschillende andere gebieden skiën zoals Les Gets, Avoriaz en Zwitserland (betalen met euro’s kan). Het gebied omvat ruim 660 km aan pistes. De skiërs hebben veel keus van mooie brede blauwe en rode pistes tot bijzonder zware (pikzwarte) pistes. De cracks onder ons zien we dan ook op de “muur” terwijl de relaxte skiër in een groepje naar Zwitserland glijdt. Meer informatie over Morzine en Avoriaz. Voor de langlaufers ligt er 90 km aan loipes. Geen zin in skiën? In Morzine kun je ook zeer goed shoppen.

Geef je als voorbereiding op voor onze sneeuwfittraining in de duinen.

Bekijk het Morzine skigebied in detail

Hotel

We logeren in Hotel Les Bruyères waar Annick, Christian en Vincent Deffert ons zullen verwennen. ’s Morgens staat er een heerlijk ontbijtbuffet klaar. Het diner is een culinair hoogtepunt met gratis wijn (1/4 fles pp) of een sapje en het Franse kaasplankje. Naast de traditionele driegangen-menu’s worden we ook verrast met een avondje racletten of vleesfondue. Het hotel heeft een sauna, zwembad en fitnessruimte. Het ligt centraal in het dorp tussen de beide skiliften. De kamers zijn voorzien van douche, WC, telefoon, TV en soms een balkon. De lunch kun je in de gezellige restaurantjes elders in het gebied nuttigen. ‘s Avonds kun je met elkaar napraten, een kaartje leggen of vertier buitenshuis zoeken.

… Opnieuw mijn grenzen verlegd.

En wat een mooie dag was het weer. Koud, maar geen wind en een zonnetje erbij. Nu moe en voldaan aan de glühwein en met de anderen in de groep elkaars avonturen delen.

Dat is het mooie van een vakantie met de skivereniging!

 

Liesbeth

Reissom

De prijs voor een 2/3-persoonskamer bedraagt € 795,- per persoon. Een 1-persoonskamer is € 890,-. We kunnen je als alleenreizende ook – zonder meerprijs – indelen op een meerpersoonskamer.

In deze reissom is inbegrepen:

 • een pré-unie voorafgaand aan de reis,
 • vervoer per Royal Class bus (opstapplaats Leiderdorp),
 • verblijf in 2-, 3- of 4-persoonskamer met ontbijt en diner
 • reisbegeleiding,
 • fooien en toeristenbelasting,
 • een reünie, enkele weken na de reis.

Geef bij boeking op welke skipas je wilt.

Reisbegeleiding

Willem Colijn

Willem Colijn

reisbegeleider

tel. 071-5413853 of 06-51460558
Gerhard Surink

Gerhard Surink

reisbegeleider

tel. 0172-438668 of 06-11394259

Vindt vooral het plezier hebben met elkaar geweldig! 

Wil je ook gezellig mee op reis, maar ben je nog geen lid?

De Rijnlandse Skivereniging is een gezellige club. Wij organiseren onze skireizen zelf met eigen mensen, vrijwilligers, die daar veel ervaring in hebben. De vereniging bestaat al 52 jaar. We hebben leden die zowel jong als oud zijn.

Onbezorgd op reis.

De reis wordt voor je geregeld

Voor jong en oud

Diversiteit, familiegevoel
}

52 jaar bestaan

Een halve eeuw

Verslag van de Morzine reis 2018

… Maar het leukste is toch om weer met de groep verenigd te zijn op een zonovergoten terras bovenaan de Super-Morzine, waar de RSV zowat de helft van de ruimte geconfisqueerd heeft. Wel last van enige afgunst door de verhalen over zachte en harde pistes, nieuw ontdekte paden, vermiste en teruggevonden groepsgenoten, schandalig dure versnaperingen, het koddige verlaten van de stoeltjeslift met een onbestuurbaar board, de aarzelingen bovenaan de buckelpiste. Een van de hoogtepunten van de dag is ongetwijfeld de avondmaaltijd op hoog culinair niveau, die de reis naar dit gebied extra aantrekkelijk maakt …

Foto’s Morzine reis