Nieuws

november 2022

Deze nieuwsbrief gaat over reizen waar nog plaats is

Beste skiliefhebbers,

Zoals we wel gewend zijn, is de reis naar Santa Cristina in de eerste minuten na openstelling van de inschrijving vol geboekt. Voor de andere reizen is er inmiddels ook voldoende geboekt. Van die reizen is nu ook zeker dat ze door gaan. Maar er zijn nog wel plaatsen vrij. Je kunt dus nog naar

                                                Uiterlijke

                                                inschrijfdatum

Kirchberg                              1 november

Morzine                                 15 oktober

Andorra                                 1 november

Canazei                                  30 december

Fieberbrunn en                    28 oktober

Madonna di Campiglio       1 december

Als de inschrijfdatum al is verstreken (Kirchberg, Morzine, Andorra en Fieberbrunn), dan krijg je nu toch nog de kans om mee te gaan. Neem daarvoor contact op met een reisbegeleider van de reis naar keuze. Als de inschrijfdatum nog niet is verstreken (Canazei en Madonna di Campiglio), dan kun je nog via de website inschrijven.  Kun je de verleiding weerstaan als je onderstaande plaatjes ziet? Nee toch!

       

* * * * *